SIK SORULAN SORULAR

 

  • Alışveriş için üyelik şart mı?

Evet, alışveriş yapabilmek için sitemize üye olmalısınız.  Sitemize üye olarak, yeni ürünler ve indirimleri kaçırmama, önceki siparişleri görüntüleyebilme ve stoğa tekrar giren ürünler için bildirim alma gibi avantajlardan faydalanabilirsiniz…

Hemen üye olmak için tıkla

 

  • Alışveriş için bir minimum tutar var mı?

Evet, en az 500 TL’lik alışveriş yapmanız gerekmektedir…

 

  • Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Teslimat anında kapıda nakit / kredi kartı ile veya %5 indirimli Havale / EFT yolu ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödemelerde %5 komisyon uygulanmaktadır.

 

  • Kargo gün ve saatleri?

İşgünlerinde saat 13:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargolanır. Bu saatten sonra verilen siparişler takip eden iş gününde gönderilir. Pazar günleri ve resmi tatillerde kargo sevkiyatı yapılamamaktadır.

 

  • Kargo ücreti ne kadar?

Kargo bedeli 70tl dir. Kapıda ödeme ücreti sipariş bedeline göre hesaplanmaktadır. Havale / EFT ödemelerinde kapıda ödeme ücreti alınmaz. Bu ücretler kargo firması tarafından belirlenir ve direkt olarak kargo firmasına ödenmektedir.

 

  • Kargom ne kadar sürede elime ulaşır?

Kargo yakın mesafelere 1 günde teslimat yapar ancak istanbul’a uzak bir şehirde veya mobil bir bölge (kargo firmalarının haftada sadece 1-2 kez teslimat yaptığı kırsal bölgeler)de  yaşıyorsanız bu süre 2-3 günü bulabilir. Bunu göz önünde bulundurarak sipariş veriniz.

 

  • Kargo takibimi nasıl yapacağım?

Siparişiniz kargolandıktan sonra SMS ile takip kodunuz gönderilir. Bu takip kodu ile Aras Kargo internet sitesi ya da mobil uygulamasından kargonuzu takip edebilirsiniz. Ayrıca Hesabım – Siparişler – Görüntüle adımından da takip kodunuzu görebilir, kargo takibi yapabilirsiniz.

Hesabım sayfasında siparişlerinizi görüntülemek için tıklayın
Aras kargo takip sayfası için tıklayın

Anasayfaya dönmek için tıkla!

error: İçerik Telif Korumalıdır!